FOTOGALERIE

Schody stavíme v rodinných domech, bytových domech i provozovnách.
Jsme k dispozici pro koncového zákazníka, také spolupracujeme s firmami i architekty. 

Fotografie od majitelů schodišť


Miroslav F.

"Posílám vám průběh bourání a stavby schodů vaší firmou za jeden den. Jsem nadšený šikovností vašich pracovníků a krásou hotových schodů. Přátelé a sousedé obdivují způsob technologie oproti zastaralým, časově zdlouhavému klasickému způsobu (dřevěné šalování, samostatné betonování a jeho tvrdnutí). Jsem velmi spokojený že jsem našel vaši firmu, která mi realizovala tuto stavbu schodiště. "

Vladimír H.

Pavol Ch.

Ing. Jan P.

Otília L.

Mirka L.

Jan V.

Maroš S.

Odeta M.

"Jsme velmi rádi, že jsme oslovili právě Vaši společnost na stavbu schodiště. Se schodištěm jsme nadmíru spokojeni, schody jsou stabilní pevné a krásně. Dotvořily nám náš interiér opravdu skvostně a dokonale. Je to srdce našeho domova ❤." 

Veronika K.

"Jsem maximálně spokojená. Komunikace s pracovníky je na vysoké úrovni. Byly vždy k dispozici, vstřícní. Realizace proběhla v dohodnutém časovém rozmezí. "

Anna Š.

"Schody jsou krásné, odhlučněné, nedá se po nich dupat :), byly dodány rychle a kvalitně. Jako povrchovou úpravu jsme zvolili ze spodu sádrokarton a z vrchu vinyl." 

p. Halász

Já osobně jsem byl velmi spokojen s Vaší firmou, jmenovitě s panem Csörgő. Dokonce mi navrhl ještě lepší řešení než jsem požadoval já samozřejmě vzhledem k prostorové možnosti objektu, které se již měnit velmi nedaly. Dodržel dohodnuté podmínky a termín a to si vždy cením nejvíce. Děkuji.

p. Kurčík

"Velmi spokojen s vykonanou prací."

Juraj M.

"Jsem spokojený a doporučuji. Stará Turá.". 

Katarína K.

"Výborná práca, rýchla práca a výborný výsledok."  

Róbert H. 

"Spokojenost maximální."  

Katarína G. 

Imrich K.

Katarínka K.

"Výborná práce, rychlá práce a výborný výsledek" 

Ingrida K. 

"Velmi jsem spokojená." 

Dalibor J.

"Montáž schodů proběhla rychle (dva dny), bezproblémově. Rozumná cena. Schody jsou podle mě kvalitní, dobře se po nich chodí. Ještě sice nebydlíme a schody nejsou ještě obložené, ale den stěhování se blíží. Určitě každému schody doporučuji." 


Peter Dz.

"Zkušenost vím shrnout následovně: - odbornost - rychlost - korektnost. "

Miroslav D.

"Velmi, velmi spokojeni / rychlé, příjemné a autentické jednání / velmi rychlá montáž / fantastický vzhled / bezkonkurenční cena / schody předčily naše očekávání / JSTE TOP!" Martin J.
 

"Byl jsem spokojený s realizací schodů." 

Martina H.

"Velká spokojenost a šíříme jen pozitivní recenze dál."  

Vera S.

"Základní (syrové) schody byly provedeny rychle, kvalitně s přijatelnou cenou. Následné úpravy provedeny svépomocí včetně nátěru, zábradlí a skla na foto."